دلنوشته های مهربانو

اینجا خاطرات زندگی مشترک من و دختر نازنینم به یادگار نوشته میشود

سلام دوستان خوب خودم 


میون همه ی شلوغی های اداره و زندگی ، و دلم که خیلی براتون تنگ شده .. اومدم بگم تهرانی های عزیز و سایر نقاطی که آلودگی هواشون از مرز خطر گذشته ، لطفا" مواظب خودتون باشید و از تردد های غیر ضروری جدا" پرهیز کنید . یه چیزایی باعث میشه  آدم شاخ دربیاره . 


صبح که میومدم اداره متاسفانه شاهد کامیونی شدم که بشدن دود زا بود ، کاز دادم و ازش جلو زدم دو تا پلیس رو تو مسیر اتوبان با فاصله ی یک کیلومتری دیدم . 


 به پلیس ها گفتم این کامیون رو متوقف کنید .. و به دودی که خارج می کرد اشاره کردم و در کمال تعجب هیچکدومشون اهمیت ندادند و همونطور که دستشونو زده بودند پشتشون قدم می زدند به کار خودشون ادامه دادند . اصلا برام تعجب آور بود که چرا اون موقع صبح کامیون ها اجازه تردد دارند . خلاصه حیف که اداره م دیر شده بود وگرنه بهشون گیر میدادم که چررا عکس العمل نشون نمیدیدن !!!!

به سختی تونستم ازش فیلم بگیرم . نمیدونم این راننده اصلا" فکر نمیکنه که با این کارش داره عزیزان خودش رو به سمت مرگ هدایت میکنه ؟ یعنی اصلا" براش اهمیت نداره ؟؟ 


آخه اینجا کجاست که نه شهروندش مسئولیت میفهمه نه پلیسش ؟؟


لطفا بگید آیا فیلم رو می تونید ببینید یا نه خلاصه تو عمرمون جاسوسی نکرده بودیم که به لطف شهروندان گرامی ، کردیم و تازه کاملا" بی حاصل . 


این ویدیو رو انقدر منتشر میکنم تا شاید خود از خدا بی خبرش ببینه و شرمنده بشه 


[ یکشنبه 23 آبان 1395 ] [ 11:53 ق.ظ ] [ مهربانو ] نظرات (18)      قالب ساز آنلاین