دوستان عزیزم . 


امروز صبح داشتیم با مینا و بردیا و دو نفر دیگه که اخیرا" تو یه سرمایه گذاری شرکت کردیم ، نظر سنجی می کردیم که از این ببعد  درصدی از سودمون رو به نیازمندان تقدیم کنیم . 


اونا پیشنهاد محک دادند ولی من گفتم بهتره دنبال چیزی باشیم که کمتر شناخته شده ست و نیازمند . 


زنگ زدم به دوستم  که قبلا" برای بچه های پروانه ای پول جمع می کردیم . دیدم تو خدمات اداره شون یه آقایی متولد 58 و متاهل کلیه ش رو گذاشته برای فروش  و اینا دارن در به در پول جمع می کنند و وام می گیرند تا از فروش کلیه منصرف بشه . 


همه چیز عوض شد . 


پول نذری گوسفند شب تاسوعای بابا اینا و نذر نفس  ،بلافاصله رفت بحسابش . از خوش شانسی زیاد دوست نفس هم باهاش بوده و می بینه رفته بانک داره پول جابجا می کنه و از حرفای تلفنی ما کنجکاو شد اونم پول ریخت .   داره کمک ها جمع میشه .. دعا می کنم به اندازه ی کافی بشه . لطفا تا اونجایی که می تونید خودتون و نزدیکانتون متقاعد بشید کار خیر این نیست که نذری غذا درست کنیم و دور هم بخوریم و قابلمه قابلمه به دوستان و فامیلامون بدیم شاید فقط چند تا غذا به دست نیازمند واقعی برسه که بازم مهم نیست  چند نفر یه وعده غذای داغ بخورن ، مهم اینه که  بدن یه نیازمند ناقص نشه .. خدا رو شکر بیماری نفس باعث شد بفهمه که  شیمی درمانی چقدر هزینه داره و امسال حتی یک لحظه هم فکر بپا کردن دیگ و زنده نگهداشتن نام پدرش از این طریق نیفتاد .   6037691636703894

شماره کارت معصومه سعیدی فر / بانک صادرات 
تاریخ : چهارشنبه 5 مهر 1396 | 03:29 ب.ظ | نویسنده : مهربانو | نظرات (9)