دلنوشته های مهربانو

اینجا خاطرات زندگی مشترک من و دختر نازنینم به یادگار نوشته میشود

سلام عزیزانم ، از دیروز انقدر چیزهای عجیب و غریب دیدم و شنیدم که قدرت تجزیه تحلیل خیلی هاش ازم سلب شده .


 خدا رو شکر بیشتر شون مثبت بوده و باعث افتخار و مباهاته ..


 اما متاسفانه موارد بد و آزاردهنده انقدر انرژی منفی داره که انگار هر کدومش به اندازه ی چند برابر یه اتفاق خوب ، از آدم انرژی می گیره . 


 کسانی که میگن ما به هیچ عنوان کمک نمی کنیم ، چشم دولت کور وظیفه شه و صد البته درست میگن ولی نمی دونم چطور طاقت میارن حالا که دولت و مسئولین احساس مسئولیت ندارند ، اونا هم میتونن با این عقیده بشینن کنار و درد و رنج همنوعشون رو نظاره گر باشند!!!


 یا اونا که میگن : کمک کنیم که چند وقت بعد هر چی خواستیم تو بازار بخریم ببینیم روش نوشته اهدایی به زلزله زدگان غرب ایران؟؟ (مثل همون برنج هایی که بعد از زلزله بم تو بازار می فروختن)


ولی از حق نگذریم ، انقدر همه تشکل های خودجوش و قابل اعتماد تشکیل دادن و دارن تلاش های شبانه روزی می کنن که قلب آدم سرشار از امید میشه . 


پیام تسلیت و هم دردی خیلی ها هم عجیب به دل آدم میشینه مثل چند تا از هنرمندان خارجی که میگن ما درباره ی ایران مطالعه داریم و عمیقا از این اتفاق ناراحتیم . 


برسیم به راه های خوب کمک رسانی : 


اول از همه یه راه ویژه ی تهرانی ها هست و اونم کمک و غذا رسانی به همراهان مجروحینیه که به بیمارستان امام خمینی تهران منتقل شدن . 


همراهانشون در همراه سرای جواد الائمه در خیابان قریب مقابل بیمارستان اسکان داده شدند ...


 فایل صوتی درخواست کمک و غذا رسانی به اونها از دیروز در تلگرام دست به دست میشه ولی من فراموش کرده بودم منعکس کنم که الان به توصیه ی ونوس  جان نوشتمش .


لطفا اونا رو کمک کنید و این شبا نذرهایی که طبخ می کنید رو به دستشون برسونید اگر خودتون هم بدون نذر تمایل دارید براشون غذا و میوه و چیزای دیگه ببرید که عااالیه . 


 آدرس هایی که بهشون مطمئنم رو براتون میذارم که بازم اگر کسی دنبال مورد هایی که قابل اعتمادن می گشت بتونه استفاده کنه . 

خانم شراره ناظری دوست صمیمی من هستند که با تیم بزرگ امداد هنرمندان همکاری مستقیم دارند و کمک ها رو درست و اصولی به مناطق می رسونند . 6219861019055887   بانک سامان بنام خانم شراره ناظری 


البته لطفا عکس واریزی هاتون رو به تلگرام ایشون با آدرس Shatootii@  ارسال کنید . 


کانال توانگری دکتر شیری رو که دیروز برای خرید پتو گذاشتم رو که دارید البته الان دیگه موضوع خرید پتو نیست و کمک ها در راه های مختلفی هزینه میشه . 


این شماره هم قابل اعتماده 5022291040082958 بانک پاسارگاد بنام اقای امیر حسین نراقی 

اینم کانال تلگرامیشون که گزارش های لحظه به لحظه دارند و برای من آشنا و مورد تایید هستند .


 https://t.me/joinchat/Bn3hJ1GOE8GP-Z2ai4D_lw


پینوشت : برای ماندانا جان 


عزیزم من دسترسی مستقیم به دکتر شیری ندارم ، فقط از سالها قبل فایل های روانشناسی و مشاوره شون رو از طریق اینترنت و بعدا تلگرام و اینستا دنبال می کردم . 


فکر می کنم اگر دایرکت براش پیغام بذاری جواب می گیری . بازم تو اون آدرس توانگری که گذاشتم بگرد . 


دالاهو آلپ ایران ..... این شب ها هم دال می گرید ، هم آهوووو ... چه کنم با این درد


 استخوان سوز 

[ چهارشنبه 24 آبان 1396 ] [ 08:57 ق.ظ ] [ مهربانو ] نظرات (14)      قالب ساز آنلاین